Информације

Распоред писмених задатака и писмених провера дужих од 15 минута за прво полугодиште школске 2020/2021.године

Одлука о избору уџбеника за други, трећи, шести и седми разред

Обавештење за родитеље у вези реализације наставе на даљину

Обавештење о емитовању часова на РТС Канал 3

Наставни садржај на трећем каналу Радио-телевизије Србије (РТС Kанал 3) биће за ученике основног образовања. Свакодневно, почев од 8.00 часова, шест дана у недељи, биће емитовани посебно припремљени и адаптирани образовни садржаји, који су у складу са прописаним планом и програмом наставе и учења.

Часови ће бити емитовани према распореду по разредима, који ће дан пре емитовања бити доступан на сајту Министарства просвете, науке и технолошког развоја (www.rasporednastave.gov.rs).

За све ученике од првог до седмог разреда настава ће бити у блоковима од по два часа дневно. Ученици осмог разреда имаће наставу у блоковима од по три часа дневно, од којих ће два увек бити српски језик и математика, а трећи час је један од предмета који се полажу на завршном испиту.

Настава на даљину у ванредној ситуацији

Распоред писмених задатака и писмених  провера дужих од 15 минута за друго полугодиште школске 2019/2020.године

Мере заштите

Поступак прања руку ради спречавања ширења респираторних инфекција

Допис Министарства просвете, науке и технолошког развоја о мерама спречавања инфекције

ОБАВЕШТЕЊЕ

УКОЛИКО СЕ ПРИМЕТИ БИЛО КАКАВ СИМПТОМ КОД ДЕЦЕ  КОЈИ БИ МОГЛИ ДА УКАЗУЈУ НА ПРИСУСТВО ВИРУСА ОБРАТИТИ СЕ НАДЛЕЖНИМ ЗДРАВСТВЕНИМ ИНСТИТУЦИЈАМА. ТЕЛЕФОНИ ЕПИДЕМИОЛОШКЕ СЛУЖБЕ 064/8945235 И 011/2684566.

Распоред додатне, допунске наставе и ваннаставних активности у школској 2019/2020.години

Распоред отворених врата за школску 2019/2020.годину

Распоред часова за школску 2019/2020.годину

Распоред звоњења за школску 2019/2020.годину