Упис првака

УПИС ПРВАКА

О Б А В Е Ш Т Е Њ Е

Родитељу/другом законском заступнику деце која су стасала за упис у први разред основне школе за школску 2020/2021. годину, од 01.04.2020. године биће омогућено да електронским путем искажу интересовање за упис детета у одређену основну школу на територији Републике Србије преко Портала еУправа.

Уколико родитељ не искаже заинтересованост на овај начин не доводи се у питање упис детета у први разред основне школе.

ОБАВЕШТЕЊЕ

о  лицу које ће давати информације у вези са уписом деце у први разред

Поштовани родитељи/законски заступници

Обавештавамо Вас да је САЊА ГАЈИЋ, секретар школе, лице које ће давати информације родитељима у вези са уписом у први разред.

Са секретаром можете остварити контакт:

• позивајући број телефона школе 449-331 понедељком, средом и петком од 08.00 до 11.00 часова;
  • уторком и четвртком  у истом интервалу  на број 448-131;
  • мејлом: sanjagajic300577@gmail.com.

Допис министра просвете, науке и технолошког развоја у вези са уписом у први разред школске 2020/2021.године