У петак 15. јуна је у 9.00 почео завршни испит из српског језика за све ученике осмог разреда. Уторак 16. јун и среда 17. јун резервисани су за испите из математике и трећег предмета који су ученици изабрали. Испити почињу у 9.00 и трају до 11.00 сати.
Сви ученици осмог разреда наше школе изашли су на овај испит.
Желимо им пуно среће!
