Поносни на наше спортисте!

Посебно смо привилеговани успехом наших спортиста на општинским и окружним такмичењима предвођени наставницима Сашом Мартићем и Владимиром Стевановићем.

Похвала за екипу девојчица 8. разреда наше школе: Александру Перишић, Теодору Стајчић, Ивану Савић, Јовану Јевтић, Јану Гемовић, Сару Васиљевић, Леонтину Виторовић, Васиљку Мијаиловић за освојено 2. место на Општинском такмичењу у одбојци.

Похвала за екипу девојчица наше школе: Анђелу Крстић (VII), Теодору Стајчић (VIII), Јовану Јевтић (VIII), Јану Гемовић (VIII), Сару Васиљевић (VIII), Леонтину Виторовић (VIII), Васиљку Мијаиловић (VIII) за освојено 1. место на Општинском и 3. место на Окружном такмичењу у кошарци.

Похвала за екипу девојчица наше школе: Александру Перишић (VIII), Сару Васиљевић (VIII), Теодору Стајчић (VIII), Јовану Јевтић (VIII), Ивану Савић (VIII), Леонтину Виторовић (VIII), Анђелу Крстић (VII), Нину Фирауновић (VII), Сару Фирауновић (VI), Анђелину Недељковић (VI), Андреу Јеремић (VI) за освојено 1. место на Општинском такмичењу у фудбалу.

Похвала за екипу дечака наше школе: Милоша Бркића (VIII), Уроша Заблаћанског (VIII), Младена Стевановића (VIII), Вељка Илинчића (VIII), Луку Костадиновића (VIII) за освојено 2. место на Општинском такмичењу у фудбалу.

Похвала за екипу девојчица наше школе: Анђелу Р. Крстић, Александру Перишић, Теодору Стајчић, Јовану Јевтић, Јану Гемовић, Сару Васиљевић, Леонтину Виторовић за освојено 1. место на Општинском такмичењу у рукомету.
Похвала за екипу дечака наше школе: Милоша Бркића, Уроша Заблаћанског, Младена Стевановића, Срђана Срдановића, Душана Граовца, Вељка Илинчића, Вељка Сарића и Зорана Пајића за освојено 3. место на Општинском такмичењу у рукомету.